איי קוק

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- איי קוק

נכס למכירה באיי קוק

איי קוק הם מדינה דרום פסיפית, קשורה פוליטית לניו זילנד. 15 האיים שלה מופצים באזור גדול. בגדול ביותר, רארוטונגה, יש הרים טרודים ואוורואה, הבירה. מצפון לאי איטוטאקי יש לגונה גדולה המוקפת בשוניות אלמוגים ואיים חוליים קטנים. המדינה ידועה בזכות אתרי הצלילה והשנורקלינג הרבים שלה.

אם אתם מחפשים נכס חדש למכירה באיי קוק עליכם לדעת כי ישנם 6 איים נוספים בארכיפלג הדרומי ו 6 בצפון. לחלקם ניתן להגיע בטיסות פנים אחרות רק באמצעות סירה. הם ממש מחוץ לקווי התיירות, אבני חן קטנות, ייחודיות ונצחיות המפוזרות על פני 2 מיליון קמ"ר של אוקיינוס.

אם אתם מעוניינים לקנות נכס למכירה באיי קוק, Mauke הוא אי הגן והתושבים גאים מאוד בגנים המטופחים של בתיהם. אי יפה להפליא, עם פרחי בר הגדלים בכל מקום.

מיטיארו הוא אחד האיים היפים והמתויירים ביותר באוקיאנוס השקט, עם היסטוריה ותרבות ייחודיים, כמו גם בריכות גיר תת קרקעיות יפות ומערות שקטות. תיהנו מבתי כפרי ונכסים רבים אחרים למכירה באיי קוק שבהם אתם גרים עם משפחה מקומית תחת גג סכך מסורתי.

מנגאיה היא השנייה בגודלה באיי קוק ועם 18 מיליון שנותיה גם העתיקה ביותר. זהו אי אלמוגים שהגיח מהאוקיאנוס באלפי שנים ומסתיר מערות ענק.

מנואה ממוקמת כ 100 ק"מ דרומית מזרחית לאיטוטאקי וניתן לראות את הלגונה המרהיבה שלה במהלך הטיסה מאיטוטאקי לאטיו. זו שמורת טבע מאוד לא מיושבת לכל עופות הים והצבים. אחד המקומות הטובים ביותר לחיפוש נכסים למכירה באיי קוק

טאקטיאה נמצאת רק כמה קילומטרים מהחוף הצפוני-מזרחי של אטיו. מקלט חיות בר זה מנוהל על ידי קרן נאמנות.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 6747

מכירה בית, איי קוק, Rarotonga, Rarotonga, Rarotonga

570,128.91ILS
מכירה
בית

1 m²
להתעורר משכן יפה המסורתית שלך. קח בוקר מרענן לשחות. שכבי על אחר הצהריים, לספוג את השמש! וגם צד ואז כל הלילה! השמימי אורח נכסים Raro זמינים רק NZ $ 250...
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB